Galerie Služby Tým Blog Kontakt

Ibra Ibrahimovič  /  fotograf Henrich Boráros  /  scénograf Tereza Gruntová  /  grafická designérka Ondřej Jungmann  /  pilot Jiří Kylar  /  tiskař Martin Mráz  /  fotograf Ronny Persan  /  cestovatel Viktor Puci  /  grafický designér Martin Špoula  /  grafický designér Martin Štěpánek  /  kameraman Karel Šuster  /  fotograf Václav Vašků  /  fotograf, novinář

Viktor Puci / grafický designér

Narozen v roce 1976 v Zábřehu na Moravě.

2005 - magistr geologie, Univerzita Karlova v Praze
1994 maturoval na SPŠ grafické v Praze.

Žije v Praze, Braníku. Je synem chodecké legendy Juraje Puciho.

Od roku 1994 získával praxi v několika grafických studiích. Pracoval na zakázkách pro Chemapol Group, Centrotex, Pražské pivovary, podílel se na korporátní identitě Českomoravské stavební spořitelny. V roce 2005 vyhrál výběrové řízení na grafický styl propagace turistického regionu Kraj blanických rytířů. Ten má na starost dodnes.

Od roku 2009 pracuje na volné noze. Věnuje se klasické grafické úpravě tiskovin, ale i tvorbě webových stránek a navrhuje loga a firemní styl. Grafiku doplňuje o své ilustrace a jeho specialitou jsou 3D kreslené mapy památek, obcí i větších měst. Dává tvář časopisu současné poezie Psí víno včetně mnoha sbírek poezie. Jeho kresby využívá Škoda Auto, sAutoleasing, GrandOptical a jiné firmy.

V roce 2011 převzal rodinnou kominickou firmu. Pokud mu zbývá nějaký volný čas, vyráží do lesů na čundr, zkouší otužilost a holduje ježdění na tramvajové oji. :-)

Společné projekty a realizace
s Ibrou Ibrahimovičem:


Foto © Ibra Ibrahimovič  /  ibraphoto@gmail.com  /  +420 603 157 537  /  Design © Martin Špoula, Ibra Ibrahimovič