Galerie Služby Tým Blog Kontakt

Ibra Ibrahimovič  /  fotograf Henrich Boráros  /  scénograf Tereza Gruntová  /  grafická designérka Ondřej Jungmann  /  pilot Jiří Kylar  /  tiskař Martin Mráz  /  fotograf Ronny Persan  /  cestovatel Viktor Puci  /  grafický designér Martin Špoula  /  grafický designér Martin Štěpánek  /  kameraman Karel Šuster  /  fotograf Václav Vašků  /  fotograf, novinář

Tereza Gruntová / grafická designérka

Narozena 1988 v Praze.

2008 maturovala na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, obor grafický design.

Žije v Praze. V roce 2007 se účastnila fotografického projektu Jindřicha Štreita Praha očima dospívajících. V roce 2009 opustila studium oboru knižní grafika na Vyšší odborné škole grafické Hellichově a od roku 2010 studuje Institut tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě v Opavě.

Už během studií na Výtvarné škole Václava Hollara se věnovala grafickému zpracování propagačních materiálů pro nové výrobky Home System Standard, pro něž navrhovala interiérové vizualizace nábytku, a nákresy jednotlivých realizací zpracovala do katalogu.

V současné době pracuje jako grafička ve vydavatelství Ringier Axel Springer a mimo to provádí zakázky pro neziskový i komerční sektor, především propagační materiály, loga a vizuální styl, např. pro Blank servis nebo literární časopis Plav.

Ve volném čase se věnuje volné grafické tvorbě, obesílá grafické soutěže a učí se žít se samorostem Václavem Vašků. :-)

Společné projekty a realizace
s Václavem Vašků:


Foto © Ibra Ibrahimovič  /  ibraphoto@gmail.com  /  +420 603 157 537  /  Design © Martin Špoula, Ibra Ibrahimovič