Galerie Služby Tým Blog Kontakt

Ibra Ibrahimovič  /  fotograf Henrich Boráros  /  scénograf Tereza Gruntová  /  grafická designérka Ondřej Jungmann  /  pilot Jiří Kylar  /  tiskař Martin Mráz  /  fotograf Ronny Persan  /  cestovatel Viktor Puci  /  grafický designér Martin Špoula  /  grafický designér Martin Štěpánek  /  kameraman Karel Šuster  /  fotograf Václav Vašků  /  fotograf, novinář

Ronny Persan / cestovatel

Narozen 1959 v Praze.

1977 vyučen frézařem na SOU v Praze. Maturoval na SŠEP Mladá Boleslav.

Žije v Praze, do roku 1989 vystřídal mnoho nejrůznějších povolání. Od počátku 90. let podniká, současně po několik let vykonával pozici vedoucího manažera obchodních společností. Z naléhavých pracovních důvodů přerušil v roce 2009 bakalářské studium filosofie.

Fotografovat začal v roce 1994. Od roku 2000 se vážněji zajímal o využití rozličné fotografické techniky, kterou bere na své výpravy. Připravil několik přednášek s promítáním diapozitivů o přírodě a kultuře Asie, Ameriky a Středního východu. V roce 2005 se jako fotograf podílel na cestopisném dokumentu Martina Kratochvíla Kašmír a Ladak.

Své černobílé fotografie zvětšuje v domácí fotokomoře. Mimo to digitalizuje a upravuje negativy a diapozitivy do obrazových historických nebo výtvarných knih. Spolupracoval například na vydání katalogů Jiřího Dokoupila a Jana Pištěka, do kterého navíc přispěl i svými autorskými snímky.

Ve volném čase cestuje na kole nebo na koni, běhá, slézá hory a skály, toulá se přírodou či dokumentuje skrytá zákoutí kulturních památek. :-)

Společné projekty a realizace
s Ibrou Ibrahimovičem:


Foto © Ibra Ibrahimovič  /  ibraphoto@gmail.com  /  +420 603 157 537  /  Design © Martin Špoula, Ibra Ibrahimovič