Galerie Služby Tým Blog Kontakt

Ibra Ibrahimovič  /  fotograf Henrich Boráros  /  scénograf Tereza Gruntová  /  grafická designérka Ondřej Jungmann  /  pilot Jiří Kylar  /  tiskař Martin Mráz  /  fotograf Ronny Persan  /  cestovatel Viktor Puci  /  grafický designér Martin Špoula  /  grafický designér Martin Štěpánek  /  kameraman Karel Šuster  /  fotograf Václav Vašků  /  fotograf, novinář

Martin Špoula / grafický designér

Narozen 1979 v Mostě.

1997 - maturoval na gymnáziu v Mostě
2000 - absolvoval s titulem DiS. obor grafický a obalový design
na Vyšší odborné škol obalové techniky ve Štětí

Žije v Mostě a pracuje jako OSVČ v oboru grafický a obalový design a fotografie.

Již během posledního ročníku studia na VOŠ pracoval v regionální reklamní agentuře jako grafický designer. Od roku 2003 pracuje již samostatně na volné noze. Ke své specializaci na grafický design se zároveň věnuje také fotografii, webdesignu a multimédiím. Během své práce měl možnost pracovat na zakázkách pro společnosti Telefonica, KFC, Czechtourism, Zetor, Motorola, Lékárna Dr.Max, Hospodářská komora Praha, Skiareál Klínovec, Renault Truck, E-banka, VŠE, Zámek a labyrintárium Loučeň, Zlatý pruh Polabí a města Poděbrady, Most, Vlašim, Nymburk a další.

V současné době se nejčastěji věnuje grafickým a fotografickým zakázkám v oblasti cestovního ruchu. Novinkou v nabídce služeb jsou také 360° HDR virtuální prohlídky interiérů i exteriérů.

Ve volném čase rád nedělá nic :-)

Společné projekty a realizace
s Ibrou Ibrahimovičem:


Foto © Ibra Ibrahimovič  /  ibraphoto@gmail.com  /  +420 603 157 537  /  Design © Martin Špoula, Ibra Ibrahimovič