Galerie Služby Tým Blog Kontakt

Ibra Ibrahimovič  /  fotograf Henrich Boráros  /  scénograf Tereza Gruntová  /  grafická designérka Ondřej Jungmann  /  pilot Jiří Kylar  /  tiskař Martin Mráz  /  fotograf Ronny Persan  /  cestovatel Viktor Puci  /  grafický designér Martin Špoula  /  grafický designér Martin Štěpánek  /  kameraman Karel Šuster  /  fotograf Václav Vašků  /  fotograf, novinář

Karel Šuster / fotograf

Narozen 1968 v Praze.

1986 maturoval na Střední průmyslové škole grafické v Praze, obor polygrafie.

Žije v Praze. Od roku 1990 se zaměřuje na fotografování hudebních koncertů a divadla. V roce 1991 začal pracovat jako fotoreportér v Českém deníku, později spolupracoval s deníky Telegraf, Svobodné slovo, MF Dnes, magazíny Rock & Pop, Beng! a dalšími. V současnosti spolupracuje s časopisy UNI, HIS Voice a CZ Music. Od roku 1999 dokumentuje činnost agentury AMP a Unijazzu, v jejichž čítárně pravidelně vystavuje své fotografie.

Na volné noze působí od roku 1997, zaměřuje se na reportáže, portréty, technickou, reklamní fotografii a úpravu digitálních dat. Nabízí fotografie z velmi obsáhlého archivu osobností hudby a divadla. Pro filmaře a výtvarné produkce zajišťuje dobové fotografické rekvizity. Mimo jiné pracuje s velkoformátovou technikou a zpracovává klasickými postupy černobílé fotografie ve fotokomoře.

Ve volném čase schraňuje osobité dobové předměty, hraje šachy, pokuřuje fajfku
a rozmazluje kočky. :-)

Společné projekty a realizace
s Ibrou Ibrahimovičem:


Foto © Ibra Ibrahimovič  /  ibraphoto@gmail.com  /  +420 603 157 537  /  Design © Martin Špoula, Ibra Ibrahimovič