Galerie Služby Tým Blog Kontakt

Ibra Ibrahimovič  /  fotograf Henrich Boráros  /  scénograf Tereza Gruntová  /  grafická designérka Ondřej Jungmann  /  pilot Jiří Kylar  /  tiskař Martin Mráz  /  fotograf Ronny Persan  /  cestovatel Viktor Puci  /  grafický designér Martin Špoula  /  grafický designér Martin Štěpánek  /  kameraman Karel Šuster  /  fotograf Václav Vašků  /  fotograf, novinář

Ondřej Jungmann / pilot

Narozen 1968 v Mostě.

1993 absolvoval s titulem Ing. obor konstrukce letadel na ČVUT FSI katedra letadel v Praze.
1987 maturoval na SPŠ strojní v Mostě.

Žije na letišti v Pesvicích u Chomutova. Letadla pilotuje od roku 1984. Získal 1. výkonnostní třídu v plachtění, Zlaté C a dva diamanty. Je instruktorem na větroních, ultralehkých letadlech, motorových kluzácích a motorových letadlech. Má nalétáno přes 2200 hod. a je držitelem licence na řízení jednomotorových a vícemotorových letadel.

Od roku 1998 létá pro fotografický archeologický výzkum severozápadních Čech. Sám začal pořizovat letecké snímky v roce 2002, fotografuje převážně na střední formát nebo digitálně.

V roce 2004 připravil výstavu velkoformátových zvětšenin „Severozápadní Čechy z ptačí perspektivy“, v roce 2006 dokončil výstavu „Severozápadní Čechy včera a dnes“, porovnávající dobové letecké snímky se současnými.

Ve volném čase organizuje na letišti zájmové akce pro veřejnost. :-)

Společné projekty a realizace
s Ibrou Ibrahimovičem:


Foto © Ibra Ibrahimovič  /  ibraphoto@gmail.com  /  +420 603 157 537  /  Design © Martin Špoula, Ibra Ibrahimovič