Galerie Služby Tým Blog Kontakt

Svatba Děti a rodiče Pohádkové bytosti Divadlo a plakát Foto z natáčení Fotografované rekvizity Firemní propagace Ateliérová fotografie Firemní portrét Dekorace pro interiér Stavba a architektura Letecká fotografie Dokumentární projekt Fotografická reportáž Neziskové organizace Reprodukce obrazů Černobílá fotokomora Pronájem fotografií Prodej originálů Fotografické poradenství

Prodej originálů

12 000 Kč / 1 originální foto 40 x 50 cm

Originální černobílé a barevné fotografie nejvyšší kvality ze svého obrazového seriálu Střepy severních Čech prodávám pouze bez publikačních práv jako výtvarné předměty vizuálního uspokojení. Závazně objednané fotografie dodávám do 14 dnů až jednoho měsíce podle velikosti a náročnosti zpracování.


Ceník služeb připravujeme...

Prodej originálů

Letmým pohledem zachycená originální fotografie v příjemném prostředí prestižní pracovny příjemně harmonizuje pocity návštěvníků a zároveň ztělesňuje životní postoje a vkus majitele. Fotografie ze seriálu Střepy severních Čech, jež nejčastěji prodávám, mají melancholickou atmosféru s industriálním podtextem, navozují otázky soužití člověka s krajinou a dodávají prostorům, kde jsou vystaveny, spíše hloubavou atmosféru a pocit sounáležitosti. Zájemcům o mou volnou dokumentární tvorbu nabízím fotografie ve třech základních kategoriích. Reprezentativní černobílé originály na barytové podložce v omezených sériích „BW ARCHIV Q“, jež osobně zvětšuji v té nejvyšší archivní kvalitě. Výstavní barevné, většinou velkoplošné fotografie, jež tisknu laserovou technologií nebo na pigmentových tiskárnách „COLOR GALLERY Q“. A nebo jako relativně levné dekorativní plakáty tištěné inkjetovou technologií na lehké banerové nebo strukturované malířské plátno „COTTON POSTER“. Originální černobílé a barevné fotografie nejvyšší kvality ze svých obrazových seriálů prodávám pouze bez publikačních práv jako výtvarné předměty vizuálního uspokojení. Závazně objednané fotografie dodávám do 14 dnů až jednoho měsíce podle zvolené technologie, náročnosti zpracování a velikosti tisku. Fotografie z černobílých negativů zvětšuji sám způsobem několikanásobné expozice a lokálních dosvitů na barytový papír se stříbrnou emulzí vysoké kvality, nejčastěji na papíry Agfa/Adox nebo Ilford. Při vyvolání uplatňuji technologické postupy doporučené výrobcem, tak aby životnost fotografie byla co nejdelší. Čistě vyprané fotografie vypínám a citlivě retušuji vodovými barvami. U barevných fotografií provádím sám optimalizaci dat a dohlížím na kvalitu konečného výtisku. Hotový archivní nebo výstavní print popisuji na rubové straně tužkou. Signatura obsahuje přibližné datum a místo, kde byl snímek pořízen, název seriálu, identifikační číslo negativu, datum nazvětšování, od roku 2010 číslo obrazu ze série a celý podpis autora, případně věnování. Dekorativní tisky označuji pouze razítkem. Náhledy fotografií ze seriálu Střepy severních Čech jsou k přehrání ZDE, adresář s fotografiemi zasílám na vyžádání.

 


Foto © Ibra Ibrahimovič  /  ibraphoto@gmail.com  /  +420 603 157 537  /  Design © Martin Špoula, Ibra Ibrahimovič