Galerie Služby Tým Blog Kontakt

Svatba Děti a rodiče Pohádkové bytosti Divadlo a plakát Foto z natáčení Fotografované rekvizity Firemní propagace Ateliérová fotografie Firemní portrét Dekorace pro interiér Stavba a architektura Letecká fotografie Dokumentární projekt Fotografická reportáž Neziskové organizace Reprodukce obrazů Černobílá fotokomora Pronájem fotografií Prodej originálů Fotografické poradenství

Pohádkové bytosti

4 500 Kč / 1 originální kalendář

Permonický kalendář Enelex 2011 vydaný ve velikosti A5 měl u zákazníků velký úspěch. Pro sběratele a hornické pohádkové nadšence jsme proto připravili limitovanou verzi 50 signovaných a očíslovaných kalendářů o velikosti A3. Kalendář je vytištěn na luxusním perleťovém papíru a při zavěšení je jeho celková velikost A2.


Ceník služeb najdete za galerií

Pohádkové bytosti

Pro Základní školu waldorfskou v Praze-Jinonicích jsem v září 2010 nafotil technikou table top pexeso z figurek, kterými si malí žáci zdobí své pokojíčky. Pexeso jsme vytiskli v nákladu 300 ks a prodávalo se ve škole u příležitosti Vánočního jarmarku. Figurky trpaslíků, jež jsem použil na pexesu, mne inspirovaly pro další práci. Obdobným způsobem, s postavičkami permoníků stylizovaných do 30. let, jsem ke dvacátému výročí firmy Enelex fotografoval od října do listopadu kalendář. Výroba a pořízení titěrných dobových rekvizit a práce v reálném prostředí starého dolu byly časově velmi náročné. Téměř všechny záběry jsem dosvěcoval a za krátký podzimní den tak stihl pořídit jen čtyři snímky. Kalendář vydaný ve velikosti A5 v počtu 1 000 výtisků měl u zákazníků úspěch. Pro sběratele a hornické pohádkové nadšence jsem proto připravil limitovanou verzi 50 signovaných a očíslovaných kalendářů o velikosti A3 (při zavěšení A2), kterou případně nabízím i s aktualizovaným kalendáriem. Kalendář je vytištěný barevně na perleťový karton strojem pro kalibrované nátisky Xerox 7760. Zájemci si jej mohou objednat na mé e-mailové adrese. Odesílám jej na dobírku nebo osobně předávám v Praze. Náhled kalendáře je ke stažení ZDE.

Limitovaná autorská série pro sběratele
Permonický kalendář Enelex

Permonický kalendář, pořadové číslo 05-20 / 50 4 500 Kč
Permonický kalendář, pořadové číslo 21-35 / 50 6 500 Kč
Permonický kalendář, pořadové číslo 36-50 / 50 8 500 Kč
Drobné grafické doplnění kalendária s konzultací 1 000 Kč
Aktualizace kalendária 4 000 Kč
Dofocení 1ks fotografie s permoníky na přání 6 000 Kč

Foto © Ibra Ibrahimovič  /  ibraphoto@gmail.com  /  +420 603 157 537  /  Design © Martin Špoula, Ibra Ibrahimovič