Galerie Služby Tým Blog Kontakt

Svatba Děti a rodiče Pohádkové bytosti Divadlo a plakát Foto z natáčení Fotografované rekvizity Firemní propagace Ateliérová fotografie Firemní portrét Dekorace pro interiér Stavba a architektura Letecká fotografie Dokumentární projekt Fotografická reportáž Neziskové organizace Reprodukce obrazů Černobílá fotokomora Pronájem fotografií Prodej originálů Fotografické poradenství

Firemní propagace

Se svým týmem zkušených grafiků a programátorů nabízím malým a středním rozvíjejícím se firmám vytvoření jednotného grafického vizuálního stylu od navržení logotypu přes zajímavé webové stránky až po tisk propagačních materiálů. Naše návrhy jsou cenově dostupné, opírají se o jednoduchý a přehledný grafický design a perfektní působivé fotografie.

Firemní propagace

Se svým týmem zkušených grafiků a programátorů nabízím malým a středním rozvíjejícím se firmám vytvoření jednotného grafického vizuálního stylu od navržení logotypu přes zajímavé webové stránky až po tisk propagačních materiálů. Naše návrhy jsou cenově dostupné, opírají se o jednoduchý a přehledný grafický design a perfektní působivé fotografie. Corporate Identity - Jednotná grafická identita je obecně vnímána jako velmi platný marketingový nástroj, který zákazníkům ulehčí jednoznačné odlišení konkrétní firmy od konkurence a zároveň pomáhá zvýšit důvěryhodnost i profesionalitu a zpříjemnit orientaci v nabízených službách nebo výrobcích. Grafickou identitu navrhujeme po důkladném prostudování potřeb a působení firmy. Standardně začínáme sjednocení grafického stylu úpravou loga a pokračujeme inovací grafické podoby prospektů až po vytvoření vizitek na dveře a změnu polepů ve vozovém parku. Návrh nového grafického stylu provádíme na klíč jako jednorázovou zakázku nebo jej rozvíjíme postupně s měnícími se požadavky. Při návrhu nové grafické značky nebo její dílčí modernizaci postupujeme citlivě s ohledem na historické parametry, tak aby zůstala pro zavedené zákazníky poznatelná. U nového návrhu zohledňujeme segment trhu, pro který je určena, a logotypy konkurence, tak aby se jasně odlišovala, ale zároveň napovídala o pozici svých nositelů. Běžně zpracujeme několik prvních odlišných návrhů, abychom si vyjasnili základní styl, a následně finální logo upravíme do konečných variant podle druhu použití. Pro rozvíjející se firmy zpracováváme vizuální podobu firemních značek a desek, návrhy prospektů, kalendářů, katalogů a vizitek, upravujeme powerpointové prezentace nebo prezentace ve formě rollupů či polepy na stánky. Navrhujeme webové stránky a optimalizujeme jejich strukturu, využíváme panoramatické fotografie i jednoduché animace. Navrhujeme grafickou úpravu obalů na výrobky. Inovujeme grafickou podobu vozového parku, vzhled výloh, případně i interiéry prodejen. Naše návrhy jsou promyšlené, cenově dostupné, opírají se o jednoduchý a přehledný grafický design a perfektní působivé fotografie. Pracujeme tvůrčím způsobem, nikoliv jako operátoři grafických programů. Upřednostňujeme komplexní zadání a dlouhodobou spolupráci, osobní kontakt a podrobnou znalost potřeb zákazníka, odpovědnost a vstřícnost při navrhování nových postupů.


Foto © Ibra Ibrahimovič  /  ibraphoto@gmail.com  /  +420 603 157 537  /  Design © Martin Špoula, Ibra Ibrahimovič