Galerie Služby Tým Blog Kontakt

Svatba Děti a rodiče Pohádkové bytosti Divadlo a plakát Foto z natáčení Fotografované rekvizity Firemní propagace Ateliérová fotografie Firemní portrét Dekorace pro interiér Stavba a architektura Letecká fotografie Dokumentární projekt Fotografická reportáž Neziskové organizace Reprodukce obrazů Černobílá fotokomora Pronájem fotografií Prodej originálů Fotografické poradenství

Fotografické poradenství

250 až 850 Kč / 1 hod.

Amatérům i profesionálům, organizacím a firmám nabízím službu editace velkého množství fotografií do jednoduchého a výstižného fotografického příběhu, výběr a skladbu snímků pro obrazové publikace a výstavy. V případě volných kapacit i optimalizaci dat pro tisk fotografií, realizaci výstav a pomoc při pořádání a vyhodnocení fotosoutěží, eventuálně i konzultaci při výběru fotografické techniky.


Ceník služeb připravujeme...

Fotografické poradenství

Během své praxe jsem získal bohaté zkušenosti s efektivním výběrem nejlepších fotografií z velkého množství snímků. Záběry klientů třídím dle zajímavosti a technické kvality, v případě zájmu sestavím poutavou skladbu pro katalog nebo fotografickou výstavu. Při výběru fotografií pracuji také s originálními černobílými i barevnými negativy, tato služba je však časově mnohem náročnější. Se svými kolegy architekty, grafiky, laboranty a šikovnými řemeslníky přispějeme mimořádným citem a erudicí k vytvoření unikátního návrhu vaší fotografické výstavy. Používáme netradiční i standardní technologická řešení, levné vzdušné koncepce i náročné reprezentativní návrhy. V případě zájmu zajistíme i výrobu výstavy na klíč včetně vytištění pozvánek, katalogu a naprogramování jednoduchých webových stránek. První, zhruba hodinová seznamovací konzultace nad výstavním projektem je zdarma, tvorba pouze předběžného rozpočtu a návrhu instalace stojí 250 Kč / 1 hod. a průměrně vychází na 2 500 Kč. Občanským sdružením a firmám pomohu při organizování fotografických soutěží, a to od stanovení zajímavých soutěžních kritérií až po pomoc s výběrem odborné poroty a hodnocením fotografií. Předběžné ceny za výše uvedené služby jsou shrnuté v tabulce. V případě, že potřebujete konzultaci na jiná témata, nebojte se na mne obrátit, pokud to bude v mých silách, zkontaktuji vás s odborníkem. Amatérům, již potřebují prakticky poradit před nákupem drahé poloprofesionální fotografické techniky, mohu dle jejich tvůrčích záměrů a teoretických znalostí zpracovat doporučení, s jakými fotoaparáty a objektivy by bylo nejvhodnější začít pracovat, a to v případě digitální i analogové techniky, případně doporučit vhodné filmy a zařízení temné komory. Osobně mám nejvíce praktických zkušeností s fotografickou technikou Nikon a zvětšovacími přístroji Durst, zkušenosti s přístroji Canon a Olympus předávám zprostředkovaně od kolegů fotografů, případně podle výkonnostních testů.

 


Foto © Ibra Ibrahimovič  /  ibraphoto@gmail.com  /  +420 603 157 537  /  Design © Martin Špoula, Ibra Ibrahimovič