Galerie Služby Tým Blog Kontakt

Svatba Děti a rodiče Pohádkové bytosti Divadlo a plakát Foto z natáčení Fotografované rekvizity Firemní propagace Ateliérová fotografie Firemní portrét Dekorace pro interiér Stavba a architektura Letecká fotografie Dokumentární projekt Fotografická reportáž Neziskové organizace Reprodukce obrazů Černobílá fotokomora Pronájem fotografií Prodej originálů Fotografické poradenství

Divadlo a plakát

6 000 až 15 000 Kč / 1 den

Propagační divadelní fotografie pořizuji dokumentárním způsobem v reálném scénickém osvětlení. Fotografuji během zkoušek z hlediště i mezi herci na jevišti, některé herecky nebo světelně náročné scény si nechávám přehrát. Mám bohaté zkušenosti i s malými scénami s velkým úbytkem světla, které si případně citlivě dosvěcuji.


Ceník služeb najdete za galerií

Divadlo a plakát

Propagační divadelní fotografie pořizuji dokumentárním způsobem v reálném scénickém osvětlení. Fotografuji během zkoušek z hlediště i mezi herci na jevišti. Mám bohaté zkušenosti i s malými scénami s velkým úbytkem světla, které si případně citlivě dosvěcuji. Některé herecky nebo světelně náročné scénky si po dohodě nechávám přehrát. Základní cena za den fotografování je 6 000 Kč, v případě dosvícení vlastními světly a fotografování originálního snímku pro plakát nebo velkoplošnou reklamu je cena až 15 000 Kč. Z jednoho představení odevzdávám zpravidla do třetího dne vlastní výběr 30 finálních fotografií upravených pro velikosti A4 (8 MPx), případně i náhledy ze všech pořízených snímků ve velikosti 9 x 13,5 cm (1,5 MPx). Snímky pro velkoplošnou reklamu upravuji standardně pro velikost 50 x 75 cm (24 MPx). Za fotografie si účtuji doplatek ve výši nákladů na jejich pořízení. Velkoplošné fotografie v nadživotní velikosti vytvářím extra, většinou na filmový materiál, cena je individuální dle použité technologie. Ceny v tabulce jsou orientační, bez přihlédnutí k finančním možnostem konkrétního divadla a nezahrnují náklady na dopravu, případně ubytování. Ukázka kalendáře z mých fotografií k 20. výročí Divadla rozmanitostí v Mostě je ke stažení ZDE.

Divadelní fotografie

Délka fotopráce včetně času pro dopravu,
výběr fotografií a úpravu dat
4 hod. 8 hod. 8 + 4 hod.
Dokumentární foto bez světel 4 500 Kč 6 000 Kč 7 500 Kč
Dokumentární foto s dosvětlením 5 000 Kč 7 000 Kč 9 000 Kč
Dokumentární foto s dosvětlením
včetně fota pro plakát a velkoplošnou reklamu
7 000 Kč 11 000 Kč 15 000 Kč

Foto © Ibra Ibrahimovič  /  ibraphoto@gmail.com  /  +420 603 157 537  /  Design © Martin Špoula, Ibra Ibrahimovič